Retay C-RACEBLK-26 ACE-R Extra Black 28 Gauge 26" Matte Black Shotgun
at Hogtown Firearms, LLC
Dealers w/ stock 4
See deal at Hogtown Firearms, LLC →
Product details
Retay USA CRACEBLK26 Ace Type R 28 Gauge Semi-Auto 3" 3- 2.75" Shells 26" Overall Extra Black Vent Rib Barrel, Drilled & Tapped Receiver, Adj Shim Synthetic StockFeatures an Airy buttpad; adjustable shim kit; vent rib barrel; reversible safety; Fiber Optic bead sight and an Optimized Lengthened Forcing Cone barrel. Series: Type RModel: AceMFG Number: CRACEBLK26Manufacturer: RETAYUPC: 193212045430Semi-Auto28 Gauge26"3- 2.75" Shells3"Drilled & TappedAdj ShimVent RibFiber Optic BeadReversibl…