› Retay BACEMBL28 Ace 20 Gauge Semi-Auto 28" Bottom…
at Guns.com
Price
MSRP
Discount
15% off
Dealers w/ stock
2
See deal at Guns.com →
Why this is a deal:
This is a lowest ever deal. All-time low price we have recorded for this item at Guns.com.
Product details
1
Manufacturer:
Retay USA
Category:
Pump Action Shotguns
Caliber:
20 Gauge
Barrel length:
28.00"
Capacity:
31 rounds
Compare dealer prices
Dealer
Price
Stock
TheGunDock
Limited
Visit
Guns.com
In stock
Visit
Hogtown Firearms, LLC
In stock
Related deals
Retay RACEBLK-26 ACE-R 12 Gauge 26" Matte Black Shotgun 3+1…
73% OFF
Four Peaks Adler HT-104 Semi-Auto Shotgun 12 Gauge Bronze C…
66% OFF
Four Peaks 12044 Adler HT-104 12 Gauge 18.5" 4+1 Semi-Auto …
65% OFF
Four Peaks 12058 AKSA Arms S4 12 Gauge 3" 5+1 18.5" Shotgun
65% OFF
Four Peaks Adler Series HT-104 Semi-Auto Shotgun 12 Gauge
57% OFF
Four Peaks 12059 AKSA Arms S4 12 Gauge 18.5" 5+1 Semi-Auto …
56% OFF