Q LLC | FIX-86-16IN-RIFLE-BLK | MPN: 1009 | UPC: 850035705643 | 8.6 BLACKOUT | Bolt Action | 16" Barrel | 10+1 | 25.9" to 36.6" OAL | 6.3 lbs Fully adjustable folding stock. Compatible with SR-25 magazines. Features a two-stage match trigger for precision shooting. Specifications: Brand: Q LLC Model: FIX-86-16IN-RIFLE-BLK MPN: 1009 UPC: 850035705643 Caliber: 8.6 BLACKOUT Action: Bolt Action Barrel Length: 16" Barrel Material: Stainless Steel Barrel Twist Rate: 1:3 Threaded Bar…