KONUS 7177 INVINCIBLE 5-50X60IL FINE X 34MM
KONUS 7177 INVINCIBLE 5-50X60IL FINE X 34MM back in stock at Hogtown Firearms, LLC for $736.67
at Hogtown Firearms, LLC
Discount 14% off
Dealers w/ stock 3
See deal at Hogtown Firearms, LLC →
Product details
Konus 7177 Invincible 5-50x60 34mm Tube Fine Crosshair with Illuminated Dot Reticle, UPC 698156071779 The Konus 7177 Invincible scope offers exceptional magnification and clarity, featuring a fine crosshair with an illuminated dot reticle. Designed for precision shooting, this scope is fog proof, shockproof, and waterproof, ensuring reliability in various conditions. Its fully multi-coated optics enhance light transmission for a brighter image. Specs: Brand: Konus Model: 7177 Invinc…
  • Manufacturer: Konus
  • Category: Scopes
  • Caliber: 60MM
  • Barrel length: 24.60"