› Kimber K6S 3400032CA Revolver .357 Mag 4" Green F…
at Guns.com
Price
MSRP
Discount
37% off
Dealers w/ stock
3
See deal at Guns.com →
Why this is a deal:
This is a big drop 15 deal. Price just dropped 15%+ in the last 48 hours.
Product details
1
Manufacturer:
Kimber Manufacturing, Inc.
Category:
Revolvers
Caliber:
357 Magnum
Barrel length:
4.00"
Capacity:
6 rounds
Compare dealer prices
Dealer
Price
Stock
Guns.com
In stock
Visit
TheGunDock
In stock
Visit
BattleHawk Armory
Related deals
Stealth Cam STC-RVLR Revolver 360 Cellular Trail Camera 36M…
54% OFF
Rock Island AL22 Revolver .22 WMR 4 in Blued 8 Rounds Doubl…
54% OFF
53% OFF
EAA Windicator Revolver .357 Magnum 2" Barrel 6 Rounds Rubb…
51% OFF
Ruger 0621 Single-Six Convertible Revolver, 22 LR/22 WMR, 5…
45% OFF
Ruger 44 Magnum Super Redhawk Revolver 7.5" SS 6rd 5501
44% OFF