Desert Tech SRSRFMD26RBB 6.5 Creedmoor 26in 6Rd Black
Rare: Desert Tech SRSRFMD26RBB 6.5 Creedmoor 26in 6Rd Black in stock at Guns.com — $5,200.99
at Guns.com
Discount 13% off
Dealers w/ stock 2
See deal at Guns.com →
Why this is a deal: This is a rare find deal. Only 2 dealer(s) currently stock this product.
Product details
SRS-RF-M-D26R-BB Stealth Recon Scout M2 6.5 Creedmoor 26" Bolt Action Rifle - UPC 813865028719 The SRS-RF-M-D26R-BB is a precision-engineered bolt action rifle designed for marksmen who demand superior performance in real-world scenarios. This rifle features a full-length Picatinny rail canted at 30 MOA, an adjustable monopod, and a cheek riser with 1/2" height adjustment. Its repeatable barrel mounting system ensures consistent zeroing after barrel changes. The SRS platform supports conversion…
  • Manufacturer: Desert Tech
  • Category: Semi Auto Rifles
  • Caliber: 6.5 CREEDMOOR
  • Barrel length: 26.00"