Battle Arms Development BAD-WH6.7-MLOK Workhorse Handguard 6.70" M-LOK ...
at BattleHawk Armory
Discount 66% off
Dealers w/ stock 2
See deal at BattleHawk Armory →
Product details
Battle Arms Development BAD-WH6.7-MLOK Workhorse Handguard 6.70" M-LOK, Free-Floating Style, 6061-T6 Aluminum, Black Anodized Finish, UPC: 810033782244 The BAD-WH6.7-MLOK Workhorse Handguard is a lightweight, slimline rail system designed for AR-15 and AR-10 platforms. Featuring M-LOK mounting options at 3, 6, and 9 o'clock positions, this handguard optimizes functionality while minimizing weight. The 12 o'clock position includes a MIL-SPEC Picatinny rail that is notch cut for a seamless fit wi…
  • Manufacturer: Battle Arms Development
  • Category: AR Stocks, Forends, Forearms
  • Barrel length: 15.00"