Alpha Foxtrot AA35X1QMB-PDBK15-NVC 9mm Handgun, 15rd, 3.5" Threaded Barrel
at Guns.com
Discount 22% off
Dealers w/ stock 3
See deal at Guns.com →
Product details
Alpha Foxtrot AA35X1QMB-PDBK15-NVC 9mm Handgun The Alpha Foxtrot AA35X1QMB-PDBK15 is a versatile 9mm semi-automatic handgun designed for both personal defense and tactical use. Its compact size and ergonomic frame make it an excellent choice for those seeking a reliable firearm. Specifications Brand: Alpha Foxtrot Model: AA35X1QMB-PDBK15 MPN: 1311 UPC: 810100533496 Caliber: 9mm Barrel Length: 3.5" Capacity: 15 rounds Finish: Polished DLC Weight: 3.40 lb Overall Length: 13.0…
  • Manufacturer: Alpha Foxtrot
  • Category: Semi Auto Pistols
  • Caliber: 9MM
  • Barrel length: 5.00"