AGM GLOBAL VISION Secutor LRF 75-640 Thermal Riflescope (SECU75-640-LRF)
at BattleHawk Armory
Discount 12% off
Dealers w/ stock 2
See deal at BattleHawk Armory →
Why this is a deal: This is a rare find deal. Only 2 dealer(s) currently stock this product.
Product details
Secutor LRF 75-640 Thermal Scope, 4-32x75mm, AGM Global Vision, UPC 810164390004 The Secutor LRF 75-640 Thermal Scope offers advanced thermal imaging with a 640x512 resolution and a 50 Hz refresh rate. Featuring a versatile 4-32x magnification range, this scope is equipped with a 1000m laser rangefinder and a digital compass, enhancing situational awareness for law enforcement and defense applications. The CR123A power system ensures extended battery life, making it ideal for predator hunting a…
  • Manufacturer: AGM Global Vision
  • Category: Thermal Optics
  • Caliber: 75MM
  • Barrel length: 5.90"