AGM Global Vision ADDE60-1280-2 Adder V2 Thermal Scope 4-24x 1280x1024 50Hz
at TheGunDock
Discount 35% off
Dealers w/ stock 2
See deal at TheGunDock →
Why this is a deal: This is a rare find deal. Only 2 dealer(s) currently stock this product.
Product details
AGM Global Vision | Adder V2 Thermal Scope | MPN: ADDE6012802 | UPC: 810164391384 | 60mm Objective | 4-24X Magnification | 1280x1024 Resolution | 50Hz | 2.20 lbs Features a built-in 1000-yard laser rangefinder and ballistic calculator. Lightweight design with advanced sensor technology for enhanced image quality. Specifications: Brand: AGM Global Vision Model: ADDE60-1280-2 MPN: ADDE6012802 UPC: 810164391384 Objective Lens: 60mm Magnification: 4-24X Resolution: 1280x1024 Frame R…
  • Manufacturer: AGM Global Vision
  • Category: Thermal Optics
  • Caliber: 60MM