Retay USA RXP22BLK10TH RXP 22 LR 10+1 4" Black Threaded Barrel, Black Cerakote RMR/RMSc Optic Ready/Serrated Slide & Polymer Frame w/Accessory Rail, Textured Grip
Retay USA RXP22BLK10TH RXP 22 LR 10+1 4" Black Threaded Barrel, Black Cerakote RMR/RMSc Optic Ready/Serrated Slide & Polymer Frame w/Accessory Rail, Textured Grip back in stock at Guns.com for...
at Guns.com
Discount 11% off
Dealers w/ stock 1
See deal at Guns.com →
Product details
Retay USA | B-RACEMBL-28 Ace-R | MPN: 981 | UPC: 193212029898 | 20 GA | Semi-Auto | 28" Barrel | 4+1 Capacity | Black Cerakote Finish The Retay B-RACEMBL-28 Ace-R is a high-performance 20 gauge semi-automatic shotgun designed for versatility and reliability. This shotgun features a durable 28-inch barrel with a black Cerakote finish, providing excellent resistance to wear and corrosion. The target-style adjustable sights enhance accuracy, while the capacity of 4 rounds ensures you have enoug…
  • Manufacturer: Retay USA
  • Category: Semi Auto Pistols
  • Caliber: 20 GA
  • Barrel length: 22.00"